אדריכלות ירוקה

אדריכלות ירוקה תורמת רבות לשמירה על איכות הסביבה אבל לא רק. היתרונות שלה מתבטאים אף בחיסכון כספי, באיכות ייצור מעולה, בהקטנת בלאי ועוד. היא מאופיינת בשימוש בחומרים מתכלים או ממוחזרים לצד שיטות עבודה יעילות. המגמה באימוץ שיטת בנייה ירוקה מתחזקת לאורך השנים. חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע רב.

אדריכלות ירוקה – מאמצת טכנולוגיות חדשניות

אדריכלות ירוקה דוגלת באימוץ טכנולוגיות חדישות ואסטרטגיות עיצוב לטובת קידום יעילות אנרגטית, חיסכון במים, הפחתת פסולת ושימוש בחומרים מתחדשים. היא נחוצה מאוד בענף הבניה הנחשב למזהם סביבתית. לכן, היא מפתחת שיטות לשימוש בחומרים ממוחזרים המחליפים את המסורתיים. אחת הדוגמאות הבולטות היא ייצור טפסות ותבניות מפלסטיק ממוחזר המחליפות בהדרגה טפסות מעץ. היתרונות בתבניות אלו בולטים מאחר וקל מאוד לשנע אותן, להשתמש בהם בשוטף ולנצלן לסבבי בניה רבים ועוד. ייצורן קל יותר ונעשה באמצעות מכונות מודרניות משוכללות וממוחשבות. כל החומרים בהם עושים שימוש הינם תקניים ואיכותיים כך שהשימוש בהם מנוצל היטב ומתבטאות בחיסכון בשעות עבודה וזמן יקר, בכסף רב ובטורח מיותר.

תכנון יעיל ומתחשב בסביבה

אדריכלות ירוקה מתכננת את המבנים תוך כדי חשיבה על יצירת מרחבי מחיה נוחים ופרקטיים. הם עשויים לחסוך כסף רב עתידי בגלל איטום יעיל ובידוד איכותי המפחיתים בהוצאות חימום ומיזוג אוויר, תכנון מערכת למחזור מים המנצלת אותם לטובת השקיית גינות, רחיצת כלים וניקיון ועוד. כמו כן קיימת מחשבה על בטיחות לאש, תכנון מרחבי חוץ מוצלים, שימוש במערכות חשמל אוטומטיות, הכנסת מערכות סולאריות ועוד. פועל יוצא מכל אלו הוא עליית ושמירת ערכו של הנכס בטווח של שנים רבות.

חברה בעלת מוניטין

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה המקיפים כוללים ייעוץ, אספקת מוצרים איכותיים, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירות ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

 

 

 

 

 

אדירכלות ירוקה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

לוח עץ לבניין

עצים לבניין

לוח עץ לבניין משמש כתבנית ליציקת ועיצוב בטון. כך ליציקות קירות, עמודים, קורות, תקרות, קירות תומכים ועוד. ניתן למצוא לוחות בגדלים וצורות שונים. קל לעבד אותם ולהתאימם למקום ולסוג היציקה

קרא עוד »
תבניות ברנוביץ

שיטת ברנוביץ

תבניות ברנוביץ תבניות ברנוביץ עשויות ממתכת ועליהן מונחים חיפויי אבן. מדובר על שיטה יעילה וזולה יחסית לאחרות הקיימות בשוק.  היא מתאימה מאוד לחיפויי קירות מבנים בשטחי כיסוי גדולים. היא פופולארית

קרא עוד »

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו