בטון מוחלק

יציקת בטון מוחלק

יציקת בטון מוחלק נועדה למרחבים חיצוניים ופנימיים. כך לטובת יצירת חיפוי מיוחד עם עיצוב מיוחד. ניתן להוסיף אבקת פיגמנט לקבלת צבע רצוי. את העבודה יש לעשות בשלבים עוקבים ומסודרים. חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

יציקת בטון מוחלק – על גבי קונסטרוקציית ברזל

יציקת בטון מוחלק נעשית לאחר סדרת הכנות הכוללות ניקוי המשטח עליו יוצקים, פילוסו, הכנת ניקוז מתאים עבורו ועוד. לפני היציקה מניחים קונסטרוקציית ברזל אותה תכנן מהנדס מיומן. היא נועדה לחיזוק המשטח ולמניעת סדקים בבטון. במקביל, יש לבצע טפסנות מותאמת הכוללת הנחת תבניות יציקה ותיחום המשטח  אותו יוצקים באמצעות קרשים. המשימה הזאת חייבת להתבצע על ידי מומחים על מנת למנוע קריסת התבניות עקב משקל ולחצים של הבטון הנוזלי ולמניעת זליגתו החוצה. הבטון הנוזלי כולל צמנט, חצץ, ומים המגיעים בריכוזים שונים בהתאם לצורך. את הנוזל יוצקים לתוך המתחם וגורפים באמצעות מגרפות כדי שיגיע אל כל הקצוות. מיישרים באמצעות קרשים עד לפילוס מושלם. יש להמתין עד לייבוש של 80% ואז ניתן לפזר את הפיגמנט לשינוי גוון הבטון. לאחר מכן מבצעים החלקתו  באמצעות הליקופטר בעל כנפיים המבצעים את ההחלקה. בשלב הבא מבצעים חיתוכים לאורך הבטון כדי להפחית לחצים פנימיים הגורמים לסדקים.

יתרונות

בטון מוחלק מביא עימו יתרונות רבים. אחד החשובים הוא העיצוב המודרני התעשייתי שרבים אוהבים לשלב במרחב הפנימי או החיצוני הצמוד לבית. הוא בעל מראה נקי ועמיד. ניתן לצבוע אותו במגוון צבעים ו/או לעטר אותו בעיטורים עדינים שונים המוסיפים לו עניין. הוא מבוקש בבתים פרטיים, במסעדות, באולמות אירועים, בבתי מלון ובמבנים אחרים.

חברה מסודרת

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיה המקיפים כוללים ייעוץ, אספקת מוצרים תקניים, עמידה בלוח זמנים, הובלה, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת אחרים.

יציקת בטון מוחלק

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

בנייה ירוקה

איכות הסביבה, כמו גם משבר האקלים, הם נושאים שעולים יותר ויותר לתודעה ולשיח הציבורי ונהיה היבט חשוב של נושאים שונים, ביניהם ענף הבניה. ענף הבניה ידוע כענף מזהם, בין אם

קרא עוד »
דיווידגים

דיווידגים

דיווידגים משמשים רבות בתהליכי בנייה. מדובר על ברגים מיוחדים המוברגים שיטה ייחודית ומהירה לתוך בטון. כל אחד מורכב ממספר רכיבים הכוללים מוט דיווידג מהיר, אום דיווידג, אום פרפר ועוצר מים. 

קרא עוד »

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו