בנייה ירוקה

איכות הסביבה, כמו גם משבר האקלים, הם נושאים שעולים יותר ויותר לתודעה ולשיח הציבורי ונהיה היבט חשוב של נושאים שונים, ביניהם ענף הבניה. ענף הבניה ידוע כענף מזהם, בין אם מפאת השימוש המסיבי באנרגיה עבור הפעלת מכונות כבדות, מה שמוביל לפליטת גזי חממה, ובין אם מפאת כמות הפסולת האדירה שמייצר אתר בניה.

בעקבות זאת, טכנולוגיות חדשניות ואסטרטגיות עיצוב המקדמות יעילות אנרגטית, חיסכון במים, הפחתת פסולת ושימוש בחומרים מתחדשים, משולבות כיום בענף הבנייה על מנת למזער את ההשפעה השלילית שלו על הסביבה, מתכנון ובנייה ועד לתפעול והריסה. על ידי יישום שיטות בנייה ירוקה, ניתן ליצור מבנים שלא רק מספקים מרחבי חיים נוחים ובריאים אלא גם תורמים לשימור כדור הארץ לדורות הבאים.

אחת מטכנולוגיות הבנייה החדשה נקראת טפסות בנייה PP. הטפסות הן בעצם תבניות בנייה העשויות מחומר פוליפרופילן בעל חוזק גבוה. זוהי תבנית בניין חדשה, קלה להתקנה ופירוק, ידידותית לסביבה וחסכונית באנרגיה עם יתרונות רבים כמו עמידות למים וחסינות אש.

טפסות הבנייה ממלאות תפקיד חשוב מאוד בבניה המודרנית הירוקה. לוח טפסות פלסטיק כמוצר טיפוסי שמשתמש בחומר הפלסטי כדי להחליף את העץ, פותר את בעיית כריתת היערות ותורם לטיפול בזיהום הלבן הנובע מטיפול לא נכון בפלסטיק. טפסות הבנייה הופכות לבחירה הראשונה עבור יותר ויותר אתרי בנייה.

לוח טפסות הפלסטיק ניתן למחזור, לשכפול ולשימוש חוזר של יותר מ-60 פעמים. לאחר ההתקנה שלו, הוא אינו משאיר אשפה כמו תפר או חלחול. כמו כן, הוא מספק סביבת בנייה נקייה, בטוחה ואחת שחוסכת במשאבים ופולטת פחמן בצורה נמוכה יותר. בנוסף, בעת המחזור, הטפסות המשומשות נמכרות בערך גבוה. שיעור המחזור של טפסות הפלסטיק הוא בין 30% ל-50%.

חברת OBI היא יזמית פלסטיק מקצועית, אשר מייצרת ומפתחת טפסות פלסטיק PP עבור ענף הבניה, שתוכננו במיוחד כדי לענות על הצרכים של שיטות בנייה ברות קיימא, להפחית את הפסולת ולקדם את יעילות המשאבים. הצטרפו אלינו להשפעה חיובית על הסביבה תוך הנעת חדשנות בתחום הבנייה הירוקה. ביחד, נבנה עתיד ירוק יותר.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

יציקת בטון על אדמה

יציקת בטון על אדמה

יציקת בטון על אדמה נעשית למטרות שונות. כאשר יוצקים קרקע למבנה, בעת יצירת שביל עם בטון מוחלק או מחופה, הכנת משטח לפרגולות, לחניית מכוניות ובמקרים אחרים. את היציקה מבצעים בשלבים

קרא עוד »

תועלות כלכליות

בנייה ירוקה היא לא רק אמצעי לקידום איכות הסביבה, אלא משמשת גם כנתיב לפתיחת יתרונות כלכליים משמעותיים. ככל שתעשיית הבנייה מאמצת שיטות וטכנולוגיות ברות קיימא, היא מגלה עולם של הזדמנויות

קרא עוד »

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו