דיקטים מעץ

דיקטים מעץ משמשים רבות בתהליך הכנת קונסטרוקציה לבנייה. משלבים אותם עם תבניות ותפקידם הוא לתמוך בבטון הנוזלי. הכנה ליציקה נעשית על ידי טפסנים מומחים החייבים לעבוד על פי תקנים קיימים. יציקות נעשות ליצירת רצפות, תקרות, קירות, קורות, עמודים תומכים ועוד.  חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

 דיקטים מעץ – איכותיים ועמידים

דיקטים מעץ חייבים להיות עמידים ואיכותיים בגלל הצורך לעמוד בפני לחצים ומשקלים כבדים כפי שיש בבטון נוזלי. הם אמורים להיות יציבים כל עוד הבטון הינו נוזלי ועד להתייבשותו. מדובר של לפחות על 24 שעות. בקיץ התהליך מהיר יותר בגלל החום. בכל מקרה מרטיבים את הבטון מספר פעמים כדי שיתמצק היטב וכן, למניעת סדקים. לאחר מספר ימים וכאשר הוא מתייבש היטב, מפרקים ושומרים אותם לסיבוב היציקות הבא. בגלל עמידותם הם מחזיקים מעמד עם בלאי מופחת וניתנים לשימוש מספר רב של פעמים. הדיקטים מיובאים בעיקר מאירופה ועשויים, לרוב, מעצי אורן, אלון ואחרים. הם מעובדים היטב ומגיעים במידות קבועות.  הם קלים לשינוע והרכבה. עבודת הטפסנות חייבת להיות מקצועית וכוללת תיחום המתחם שנועד ליציקה באמצעות קרשים אותם מחזקים בצורה מסיבית למניעת כיפופם ו/או קריסתם בעת היציקה, למניעת זליגת בטון מהם וכדומה.

הכנות ליציקה

ההכנות מתחילות בניקוי האתר מפסולת, יצירת ניקוז ופילוסו. הבטון הנוזלי מכיל צמנט, חול, חצץ וחומרים  נוספים שנועדו לחיזוק התערובת. ריכוז החומרים והרכבם נקבע על פי הצרכים. כל קונסטרוקציה רצינית כוללת גם ברזל שנועד לחיזוק הבטון. בשעת היציקה גורפים את הבטון עד לקצות המתחם, וכן, מפלסים אותו באמצעות קרשים.

חברה עם מנהלים מיומנים

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ לכל סיטואציה, שיווק מוצרי איכות, הובלה, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישרתו בשמחה נוספים.

 

דיקטים למכירה

דיקטים למכירה מוצעים לחברות בנייה, קבלנים, שיפוצניקים וכל מי שמשתמש בהם. הם נועדו לשימוש בעת יציקות שונות. כך ליציקת רצפות ותקרות, קירות, עמודים תומכים ועוד. טפסני בניין משלבים אותם עם תבניות ותפקידם הוא לתמוך בתערובת הבטון הנוזלי עד להתייבשותו. חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

דיקטים למכירה – במידות מקובלות

דיקטים למכירה מיוצרים וארוזים במידות מקובלות ומגיעים בחבילות מסודרות. רובם מיובאים מאירופה ועשויים מעצי אורן פיני, אלון ועוד. מדובר על עצים מעובדים איכותיים ומסיביים היכולים להחזיק מעמד בפני לחצים ומשקלים כבדים כמו שיש לבטון הנוזלי. הדיקטים הם, למעשה, הפריטים התומכים בו לאורך זמן. הבטון חייב להתייבש היטב ובעת תהליך התייבשותו מרטיבים אותו לטובת מיצוקו וחיזוקו. כך לפחות 24 שעות. הייבוש המלא נמשך, לעיתים, מספר ימים ורק לאחר מכן מפרקים את כל הקונסטרוקציה. את הדיקטים מנקים ושומרים לתהליך היציקה הבא. בגלל איכותם ועמידותם הם נשמרים היטב ויכולים לשמש למספר רב של יציקות. יש להם יתרונות חשובים נוספים בגלל היותם קלים להרכבה ולשינוע. הכנת אזור ליציקה כוללת טפסנות מקצועית אשר במסגרתה מוסיפים ברזלים לחיזוק המשטח היצוק. בנוסף מוסיפים קרשים ומוטות תמיכה לתיחום שטח היציקה ועוד.

ייצוב הקונסטרוקציה

ההכנות ליציקה כוללות ניקוי השטח מפסולת מיותרת, פילוסו ויצירת ניקוז מתאים. יש חשיבות לחיזוק מיטבי של כל התבניות והדיקטים כדי שלא יתכופפו או יקרסו בעת זרימת הבטון. תקלה כזאת תחייב פינוי הבטון שנוצק והכנה מחודשת ליציקה חדשה – מה שיוסיף רבות לעלויות. בעת היציקה מפזרים את הבטון לצדדים בעזרת מגרפות ומפלסים אותו עם קרשים ישרים.

חברה מסודרת

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ לכל סיטואציה, שיווק והובלת מוצרי איכות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישרתו בשמחה נוספים.

דיקטים מעץ

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

טפסות עץ

טפסות

טפסות, או תבניות בשמן האחר, מיועדות להרכבה בעת יציקת בטון. הן עשויות מחומרים שונים שהבולטים בהם הם עץ, פלסטיק ממוחזר ופלדה. היציקות נעשות לרצפות ותקרות, קירות כולל קירות תומכים, קורות,

קרא עוד »
אדירכלות ירוקה

אדריכלות ירוקה

אדריכלות ירוקה תורמת רבות לשמירה על איכות הסביבה אבל לא רק. היתרונות שלה מתבטאים אף בחיסכון כספי, באיכות ייצור מעולה, בהקטנת בלאי ועוד. היא מאופיינת בשימוש בחומרים מתכלים או ממוחזרים

קרא עוד »
הכנת יציקת בטון

יציקת בטון

הכנת יציקת בטון הכנת יציקת בטון הינה חלק מתהליך הנעשה, לרוב, בשלב עבודות השלד. הוא כולל טפסנות ובין היתר הנחת תבניות במקומות נדרשים. היציקה נעשית לרצפות ותקרות, עמודים כולל עמודי

קרא עוד »

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו