טפסות

טפסות, או תבניות בשמן האחר, מיועדות להרכבה בעת יציקת בטון. הן עשויות מחומרים שונים שהבולטים בהם הם עץ, פלסטיק ממוחזר ופלדה. היציקות נעשות לרצפות ותקרות, קירות כולל קירות תומכים, קורות, שבילי חוץ ועוד. הן מורכבות במסגרת עבודת טפסנות מקצועית. חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

טפסות – תקניות ואיכותיות

טפסות חייבות להיות תקניות על מנת שיעמדו בלחצים ומשקלים של הבטון הנוזלי. תבניות עץ הן פופולאריות בגלל היתרונות שהן מביאות איתן. יחד עם זאת, אלו העשויות מפלסטיק ממוחזר מבוקשות רבות הודות לתכונותיהן. הן קלות להרכבה ולשינוע. ניתן למצוא עובדים מקצועיים היכולים להרכיבן בקלות וללא קושי. הן עשויות מפלסטיק ממוחזר ולכן, תורמות לשמירה על איכות הסביבה. ניתן לעשות בהן שימוש חוזר בעת יציקות רבות ועם התבלותן המוחלטת ניתן למוכרן לטובת מחזור חדש. את התבניות מרכיבים במסגרת הכנת המתחם אותו יוצקים. התוכנית כוללת קונסטרוקציית ברזל אותה מכין מהנדס מוסמך. היא כוללת ברזלים לאורך ולרוחב שנועדו לחזק את הבטון, למנוע סדקים והתפוררות וכיוצא בזה. יש חשיבות מיוחדת לתיחום מיטבי של האתר היציקה. בין היתר באמצעות קרשים אותם מחזקים היטב כדי למנוע קריסתם בעת הלחץ והמשקל של תערובת הבטון.

תהליך היציקה

תהליך היציקה מתחיל עם ניקוי האתר, פילוסו וניקוזו. תערובת הבטון כוללת צמנט, חול, חצץ וחומרים נוספים לחיזוק. המינון והריכוז של כל אחד משתנה בהתאם לצרכים וכולל פיקוח הנדסי. את הבטון שנשפך מהמערבל מגרפים כדי שיגיע לקצוות ובנוסף, מפלסים באמצעות קרשים. מותירים אותו להתייבש לאורך מספר ימים. במהלך הייבוש מרטיבים את המשטח במים לטובת חיזוקו.

חברה עם מנהלים מיומנים

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ, אספקת והובלת מוצרים איכותיים, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישרתו בשמחה נוספים.

 

טפסות עץ

טפסות עץ מורכבות לקראת יציקה במבנים או במרחבים חיצוניים. הן מתאימות ליציקת רצפות, תקרות וקירות, עמודים תומכים, שבילים ומשטחים חיצוניים ועוד. הן מהוות חלק מקונסטרוקציה מורכבת הכוללת גם ברזלים שנועדו לחיזוק הבטון אתו יוצקים. את הקונסטרוקציה מתקינים טפסנים מיומנים. חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

טפסות עץ – יעילות ונוחות לשימוש

טפסות עץ איכותיות ותקניות יעילות מאוד וקל להרכיב אותן. ניתן למצוא במידות שונות כולל כאלו שנועדו ליציקות בודדות. הן פופולאריות בקרב חברות בנייה וקבלנים בגלל שהתקנתן מצריכה כוח אדם מיומן וזול המצוי רבות. טפסות עץ עשויות מקורות של עץ צהוב. הן בעלות תכונות מעולות המותאמות ליציקות שונות. העץ הינו חזק ומסיבי ויכול לעמוד היטב במשקלים ולחצים של בטון נוזלי אותו יוצקים לתוך קונסטרוקציה מזוינת. התבניות קלות להרכבה ולשינוע. ניתן לעשות בהן שימוש חוזר לאורך מספר רב של יציקות. יש לבצע עבודות הכנה  מתאימות הכוללת טפסנות מקצועית. הצורך הוא בתיחום המתחם אותו יוצקים על ידי קרשים וחומרים אחרים המחוזקים בצורה מסיבית. כך למניעת קריסתם בעת היציקה ולמניעת זליגת בטון מחוצה לו. הברזל המונחים במערכת נועדו לחיזוק הבטון ושמירה מפני סדקים מיותרים.

תהליך היציקה

תהליך היציקה מתחיל בניקוי האתר מפסולת מיותר. יש צורך להכין ניקוזים ולפלס את המקום. תערובת הבטון כוללת צמנט, חול, חצץ וחומרים נוספים לטובת חיזוקו. שיטות ההכנה והמינון משתנה בהתאם לצרכים ונעשית תחת פיקוח הנדסי. בעת היציקה מגרפים את הבטון כדי שיגיע לקצוות המתחם ומפלסים באמצעות קרשים. מותירים אותו להתייבש לאורך מספר ימים. בתהליך הייבוש מרטיבים אותו לטובת חיזוקו ומיצוקו הנכון.

חברה מוכשרת

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ, שיווק מוצרים איכותיים, הובלה, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישרתו בשמחה נוספים.

 

טפסות עץ

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

יציקת בטון על אדמה

יציקת בטון על אדמה

יציקת בטון על אדמה נעשית למטרות שונות. כאשר יוצקים קרקע למבנה, בעת יצירת שביל עם בטון מוחלק או מחופה, הכנת משטח לפרגולות, לחניית מכוניות ובמקרים אחרים. את היציקה מבצעים בשלבים

קרא עוד »
דיווידגים

דיווידגים

דיווידגים משמשים רבות בתהליכי בנייה. מדובר על ברגים מיוחדים המוברגים שיטה ייחודית ומהירה לתוך בטון. כל אחד מורכב ממספר רכיבים הכוללים מוט דיווידג מהיר, אום דיווידג, אום פרפר ועוצר מים. 

קרא עוד »

תועלות כלכליות

בנייה ירוקה היא לא רק אמצעי לקידום איכות הסביבה, אלא משמשת גם כנתיב לפתיחת יתרונות כלכליים משמעותיים. ככל שתעשיית הבנייה מאמצת שיטות וטכנולוגיות ברות קיימא, היא מגלה עולם של הזדמנויות

קרא עוד »

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו