שבלונות לבטון

שבלונות לבטון נועדו להרכבה בעת יציקות בטון הנעשים במבנים. הן עשויות מחומרים שונים וכל אחד בוחר את אלו המתאימות לצרכיו. הרכבתן חייבת להיעשות על ידי טפסנים מומחים כדי שלא תקרוסנה בעת היציקה. הן מורכבות בעת יציקות תקרות, ורצפות, קורות, עמודים תומכים, שבילים ומשטחים חיצוניים ועוד. חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

שבלונות לבטון – עם תצורות שונות

שבלונות לבטון מגיעות עם תצורות שונות לטובת יצירת מיני עיצובים וצורות. המבוקשות ביותר הן ליציקות בעת בניית שלד המבנה. הנפוצות ביותר עשויות מעץ שהינו מותאם מאוד לעבודות אלו. עם זאת ניתן למצוא כאלו העשויות פלדה ופלסטיק ממוחזר. לכל חומר יש יתרונות משלו. פלסטיק ממוחזר אמנם יקר יותר אבל הוא יכול לחסוך כסף רב בשינוע, בעת ההרכבה, בשימוש חוזר לאורך עבודות יציקה  רבות וכדומה. הוא אף תורם לשמירה על איכות הסביבה וכאשר השבלונות מתבלות ניתן למכור אותן לטובת מחזורן. את השבלונות יש להתקין על ידי טפסנים מומחים. יש חשיבות להתקנה מקצועית שתשמור על יציבותם בעת יציקת תערובת הבטון הכבדה והמסיבית. יש לתחום היטב באמצעות קרשים מחוזקים היטב. הרצון הוא אף למנוע זליגת בטון את מחוץ למסגרת היציקה. כל שיבוש יפגע קשות בעבודות ויחייב הריסת היציקה הקיימת, פינוי הבטון שהתקשה וחזרה מיותרת על התהליך.

תהליך מסודר

תהליך היציקה נעשה בשלבים. ראשית יש לנקות את האתר המיועד ולפנות ממנו פסולת מיותרת. בנוסף, לפלסו ולייצור ניקוז מתאים. במסגרת ההכנות יש להניח ברזלים שתפקידם הוא לחזק את הבטון ולמניעת סדקים עתידיים. תוכנית הקונסטרוקציה מתבצעת על ידי מהנדס קונסטרוקציה מוסמך.

חברה עם יכולות מוכחות

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה המקיפים כוללים ייעוץ, אספקת והובלת מוצרים תקניים, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד יכולותיהם המוכחות אחרים.

 

 

 

 

שבלונות לבטון

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

דיווידגים

דיווידגים

דיווידגים משמשים רבות בתהליכי בנייה. מדובר על ברגים מיוחדים המוברגים שיטה ייחודית ומהירה לתוך בטון. כל אחד מורכב ממספר רכיבים הכוללים מוט דיווידג מהיר, אום דיווידג, אום פרפר ועוצר מים. 

קרא עוד »
דיקטים מעץ

דיקטים מעץ

דיקטים מעץ משמשים רבות בתהליך הכנת קונסטרוקציה לבנייה. משלבים אותם עם תבניות ותפקידם הוא לתמוך בבטון הנוזלי. הכנה ליציקה נעשית על ידי טפסנים מומחים החייבים לעבוד על פי תקנים קיימים.

קרא עוד »

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו