שיטת ברנוביץ

תבניות ברנוביץ

תבניות ברנוביץ עשויות ממתכת ועליהן מונחים חיפויי אבן. מדובר על שיטה יעילה וזולה יחסית לאחרות הקיימות בשוק.  היא מתאימה מאוד לחיפויי קירות מבנים בשטחי כיסוי גדולים. היא פופולארית מאוד בגלל יעילותה הרבה והיותה אפקטיבית מאוד. חברת O.B.I. מפתחת, מייצרת מייבאת ומשווקת מוצרים ירוקים לענף הבניה וניתן לקבל ממנה מידע רב.

תבניות ברנוביץ – על שם הוגה הרעיון

תבניות ברנוביץ קרויה על שם הוגה הרעיון ומייסד השיטה. ברנוביץ היה מהנדס בניין ובעל חברה אשר פתח את השיטה בשנות השמונים. הרעיון הינו לייצור תבניות פלדה המותאמות בדיוק רב למידות פתחי הקירות במבנה אותו בונים. את הקירות עם החיפויים הקיימים יוצקים יחד אל תבניות הפלדה. בגב האריחים מורכבים עוגנים מיוחדים העשויים ממתכת שאינה מחלידה. הם מתחברים אל תבנית חיצונית ריקה המותקנת בכל קומת עבודה באזור הקירות. בשלב אחרון מורחים חומרי איטום על האריחים ומרכיבים רשת פלדה לקשירת העוגנים. סוף התהליך הינו סגירת הקירות עם תבנית פנימית ויציקת בטון לחיבור שתי התבניות. בגלל אופי העבודה יש סיכוי גדול שהאריחים יתלכלכו מפסולת בנייה ובטון עודף. לכן, יש לנקות אותם לפני מסירת הבניין באמצעות מכונות עם לחץ מים.

שירות במיקור חוץ

שירותי התקנת תבניות לחיפוי נעשים בשלב עבודות הגמר. ייצורן נעשה על פי מידות הנשלחות אליהן על פי תוכניות מסודרות. הן מועלות אל הקומות העליונות באמצעות מנוף ומותקנות למקום המוכן מראש. יש חשיבות לביצוע מקצועי ונכון מאחר ומדובר על אריחי חוץ שאמורים להיות מחוזקים היטב למניעת נשירתם אל הקרקע. סה"כ מדובר על נושא בטיחותי בעל חשיבות רבה.

חברה מבעלת מוניטין רב

חברת O.B.I. מתמחה בפיתוח, ייצור, ייבוא ושיווק של מוצרים ירוקים לענף הבניה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ סבלני לכל לקוח, אספקת מוצרי איכות, עמידה בלוח זמנים, הובלה, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים מהכרת צרכי השוק, מהשקעה במו"פ, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת ברשותם לטובת נוספים.

תבניות ברנוביץ

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

עוד בנושא

אדירכלות ירוקה

אדריכלות ירוקה

אדריכלות ירוקה תורמת רבות לשמירה על איכות הסביבה אבל לא רק. היתרונות שלה מתבטאים אף בחיסכון כספי, באיכות ייצור מעולה, בהקטנת בלאי ועוד. היא מאופיינת בשימוש בחומרים מתכלים או ממוחזרים

קרא עוד »

פסולת של אתרי בניה

ניהול פרויקט בניה כולל בתוכו היבטים שונים, כאשר אחד מהם הוא ניהול הפסולת המצטברת באתר הבניה. פינוי הפסולת הוא חובתכם החוקית אל מול הרשויות וגם חלק מהיעדים בהם תצטרכו לעמוד

קרא עוד »

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו